Boyun Fıtığında Ameliyatsız Çözüm; MLS Lazer Terapi

Fanatizmin Nedeni Bencillik
29 Mayıs 2013
Hatıralar Silinir Mi?
1 Haziran 2013
Tümü

Boyun Fıtığında Ameliyatsız Çözüm; MLS Lazer Terapi

Boyun fıtığı, özellikle boyun ve ense de şiddetli ağrılarla karekterizedir. AAğrılar omuzlar ve kollara doğru da yayılabilir. Hatta ağrılar sırta kadar da vurabilir.

Boyun fıtığı ameliyatları, bel fıtığına göre daha zor ve komplikedir. Çoğu kez platin koymak gerekebilir. Hastalar ömür boyu boyunlarında bir metal tabaka ile yaşamak zorunda kalırlar.

MLS Lazer terapisi, nerdeyse ameliyatlara eşit bir tedavi imkanı sunmaktadır. Acil ameliyat endikasyonu olmayanların , operasyondan önce mutlaka MLS Lazer terapi seanslarını denemelidir. Operasyon en son çare olmalıdır. Zaten eğer zayıf ihtimalle de olsa MLS Lazer den sonuç alınamaz ve ameliyat kaçınılmaz olursa, önce uygulanan MLS Lazer tedavisi, ameliyatın başarını şansını çok yükseltmektedir. Öte yandan ameliyat ta her şey demek değildir. Ameliyatlardan da sonuç alamayan bir hayli hasta vardır.
MLS Lazer terapisinin belirgin bir yan etkisi yoktur ve çok iyi sonuç vermektedir. Bu nedenle boyun fıtığı tedavisinde öncelikli tedavi olmalıdır.

Tedavi esnasında lazer ışını nedeniyle dokulara herhangi bir zarar verilmesi, söz konusu değildir. MLS Lazer teknolojisi, dokulara zarar vermeyecek şekilde geliştirilmiştir.

Dr. Mehmet Yavuz
REEM Nöropsikiyatri
Web : https://www.reemnp.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden görüşmek için alttaki kısımdan iletişime geçiniz veya bize info@reemnp.com adresinden email gönderebilirsiniz.

× Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?