Kuantum Biofeedback

Quantum Biofeedback

scioi

Dünyada Bir İlk; TMS İle Kuantum Biofeedback Tedavisini Birlikte Uyguluyoruz

TMS (Transkraniyal Manyetik Stimülasyon) tedavisini son 12 yıldan beri nöropsikiyatrik hastalıklarda başarı ile uygulayan kliniğimiz yine bir devrime imza atıyor. REEM Nöropsikiyatri kliniklerinde yıllardır başarı ile uygulanan TMS tedavileri, daha mükemmel iyileşmeler elde edebilmek için, istenen durumlarda artık Kuantum Biofeedbackuygulamaları ile beraber yapılacak.

Bilindiği gibi kliniğimizde yıllardan beri birçok nöropsikiyatrik hastalıkta TMS tedavilerini başarı ile uygulamaktayız. Depresyon ve panik atak hastaları, takıntılı durumlar, bipolar bozukluk vakaları başarı ile tedavi edilebilmekte. Özellikle ilaçlarla tam ya da hiç düzelmeyen depresyon, panik atak ve OKB hastaları için umut ışığı durumundayız.

edu156x980-980x156

Ayrıca başta alzheimer olmak üzere parkinson, felç, migren, multiple scleroz, ALS gibi hastalıklarda da ilaçlara ilaveten oldukça yüz güldürücü sonuçlar elde etmekteyiz. Özellikle şunun altını çizmek istiyorum ki; dünya da Alzheimer’i durdurabilen tek kliniğiz. Bunu mutlulukla söyleyebiliyorum ki, hiçbir tedaviye sonuç vermeyen Alzheimer hastalığının ilerlemesini, hastalığın giderek ağırlaşmasını, TMS uygulamaları ile durdurabiliyoruz. Yıllardır takibimiz ve tedavimiz altında bulunan Alzheimer hastalarının hemen hiç birinde ağırlaşma olmamıştır. Bunu da yaptığımız bilimsel araştırma ile ispat ettik. Bu durum Alzheimer tedavisinde çığır açan olağanüstü bir başarıdır.

Kuantum Biofeedback ise en kaba tarifle vücudun ve organların enerji frekanslarını düzene sokarak tedavi vermektedir. Bu tedavinin en önemli hususiyetlerinden bir tanesi de, bozulmaya tutan frekansları tekrar düzene sokarak, hastalıklar daha ortaya çıkmadan onların ortadan kaldırılabilme ihtimalidir. Bu durum tedavide çok ciddi devrim yapacak gibi görünüyor. Çünkü bozulmaya yüz tutan iç organlarımız henüz belirti vermeden önce, yaydığı düzensiz enerji nedeniyle Kuantum Biofeedback ile tespit edilebilmektedir. Böylece daha hastalık zuhur etmeden enerji düzenlemesi ile problem ortadan kaldırılabilmektedir.

Bilindiği gibi insan vücudu temelde atomlardan oluşmakta. Ayrıca düşüncelerimiz bile atomlardan oluşmuş bir enerji durumunda. Ve atomun olduğu her yerde bir elektromanyetik enerji vardır. Bu enerjinin vücut içerisinde dolaşan şekline çakra, bedenimizi saran şekline ise aura demekteyiz. Tabi ekolden ekole başka isimler verenler de var. O halde direk bu enerjiye müdahale edebilirsek birçok şeyi daha kökten düzeltebiliriz. Kadim akupunktur uygulamalarının, bioenerjinin, reiki’nin, NLP’nin, yoganın ve daha bir çok geleneksel tıbbın ana amacı de bu enerjiyi düzeltebilmektir. İşte Kuantum Biofeedback, tüm bu geleneksel uygulamaların hepsine birden hitap ederek, bunların hepsinin yaptığı işi tek başına yapabilmektedir.

REEM Nöropsikiyatri, TMS ile Kuantum Biofeedback uygulamalarını bir araya getirerek, dünya da bir ilke daha imza atmıştır. Klinik olarak ana hedefimiz, sadece ilaçlara bağımlı olmayan yeni ve modern tedavi teknolojilerini hizmete sunmak, koruyucu hekimlik alanında yeni ufuklar açmaktır. Biz hekimler, hiçbir dayatmaya, statükoya girmeden, bağnazlık yapmadan, ön yargılı olmadan sürekli gelişime ve değişime açık olmak zorundayız. İnsanlık bizden bunu bekliyor…

×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden görüşmek için alttaki kısımdan iletişime geçiniz veya bize info@reemnp.com adresinden email gönderebilirsiniz.

× Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?