Hakkımızda


Kurulduğu 1997 yılından bu yana hizmet veren REEM Nöropsikiyatri 2003 yılı itibari ile planlı büyüme stratejisi çerçevesinde hizmet kapasitesini arttırarak büyümektedir.

Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine kuran merkezimiz Nörolog Uzm.Dr. Mehmet Yavuz yönetiminde son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.

Nöroloji ve Psikiyatri dallarını birleştirerek Nöropsikiyatri alanında, tıp dünyasındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek ve yenilikçi tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Manyetik Uyarım Tedavisi’ni Türkiye’de uygulayan ilk merkezlerden biridir.

Transkraniyal Manyetik Stimülasyon (TMS) ile beraber Magnetoterapi tedavisi ile daha etkin sonuçlar alınmaktadır.

Teşhis ve tanı aşamasında kullanılan EEG,Video EEG, Uyku EEG, EMG ve Türkiye’de ilk defa 3D EEG ile Beyin Aktivite görüntülemesi yapılmaktadır.

Nörolojik alanda Alzheimer (Demans), Felç, Parkinson, Epilepsi, MS, ALS, Nöropatik Ağrı, Nevraljiler, Kronik Yorgunluk, Otizm, Hiperaktivite ve Migren modern cihaz ve yöntemlerle tedavi edilmektedir.

Bel ve boyun fıtığı tedavilerinde uyguladığımız, MLS (Multipl Lift Sistem) ve HILT (High Intensity Laser Therapy)  ameliyatsız çözümlerde gelinen en son noktadır.

Psikiyatrik alanda Depresyon, Panik Atak, OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk, Fobiler, Sosyal Fobi, Anksiyete Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift ve Evlilik Sorunlaru, Hiperaktivite (DEHB), Uyku Sorunları’nda Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR yöntemleri başta olmak üzere terapiler ve TMS (TMU) ile tedavi edilmektedir. Bu alanda WISC-R Zeka Testi, MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Ankara Gelişim Envanteri, Nöropsikolojik Değerlendirme, Rorschach Testi, Semptom Tarama Envanteri(SCL-90), BECK Depresyon Ölçeği, BECK Anksiyete Ölçeği, Sözel Bellek Süreçleri Testi (SBST), Boston Adlandırma Envanteri, Standardize Mini Mental Testi(Smmt), Peabody testleri yapılmaktadır.

×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden görüşmek için alttaki kısımdan iletişime geçiniz veya bize info@reemnp.com adresinden email gönderebilirsiniz.

× Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?